Programa Kayıt Olun

Progam Kayıt Bölümü

Kayıt yaptırmak istediğiniz program türünü (Eğitim Programı, Faaliyet Programı, Seminer) "Duyuru Panosu" bölümünden kontrol ederek, tarihi ile birlikte belirtip, yanına size direkt ulaşabileceğimiz GSM numaranızı da ekleyerek aşağıdaki formun "Mesaj" bölümüne yazarak bize göndermelisiniz ki ön kaydınızı oluşturarak asıl kayıt işleminizi tamamlamak için tarafınıza en hızlı şekilde dönüş yapalım.

Seminer kayıtları için herhangi bir ek bilgilendirme yapmanız veya ek bir beyan formu doldurmanız gerekmezken, "Eğitim Programları" veya "Faaliyet Programları" için katılım kayıt/sağlık beyan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu zorunluluktan dolayı ön kayıt bilgilerinizi bize gönderdiğiniz takdirde, GSM numaranız üzerinden size dönüş yapılarak asıl kayıt onayınız alınıp, katılım kayıt/sağlık beyan formu e-posta adresinize derhal gönderilecektir. Formun çıktısını alıp, doldurup imzaladıktan sonra ekibimizden sorumlu kişiye teslim etmek üzere faaliyet başlangıç tarihinde yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Tüm detaylar size göndereceğimiz katılım kayıt / sağlık beyan formunun içeriğinde yer almaktadır.
(GSM numaranız dahil, bizimle paylaştığınız özel bilgilerinizin tümü tarafımızdan gizli tutularak, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.)


UYARI !!!

Eğitim ve Faaliyet programlarına katılım için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Reşit olmayan katılımcıların katılım kayıtlarının yapılabilmesi için ebeveynlerinden herhangi birisinin iletişim bölümümüzdeki (veya aşağıdaki Program Ön Kayıt Formunun solundaki iletişim bilgileri bölümünde bulunan) GSM numarası üzerinden ilgili departmanımıza ulaşması ve ön kayıt açtırması gerekmektedir. Ön kayıt ardından, ilgili departmanımız tarafından ebeveynlerden herhangi birisine e-posta yolu ile gönderilecek katılım kayıt/sağlık beyanı ve katılım izin belgesi formlarının çıktıları alınıp, doldurulup, her iki ebeveyn tarafından imzaladıktan sonra ekibimizden sorumlu kişiye teslim edilmek üzere faaliyet başlangıç tarihinde reşit olmayan katılımcının yanında bulunmak zorundadır. Eksik veya yanlış doldurulmuş formlar kesinlikle kabul edilmez. Formlar eksiksiz doldurulmuş ve her iki ebeveyn tarafından imzalanmış olmalıdır.
Aksi takdirde, 18 yaş altı bireyler hiçbir eğitim veya faaliyet programına katılamazlar. 
Program Ön Kayıt Formu


Wildpeace Survival&Bushcraft Academy İletişim


Türkiye Doğada Hayatı İdame Akademisi
Merkez: ANTALYA

Hızlı İletişim Bilgileri:

GSM: +90 535 784 1181
e-mail: info@wildpeaceacademy.com

Program kaydınızın oluşturulması için lütfen bizimle iletişime geçin!

Ad - Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

Mesaj


WildPeace Survival&Bushcraft Academy®© 2012